לקוחות ממליצים

אני עובד עם מר אלכס מזה כשנתיים. במהלך כל תקופת העבודה למדתי כי מדובר במקצוען אמיתי, בעל אופקים רחבים שעשה הכול בכדי לרצות אותי כלקוח ולהיענות לגחמות שלי.. לא פעם עלו רעיונותיו והצעותיו על כל מה שדמיינתי והתוצאות ברמת המכירות לא איחרו לבוא. לעיתים נזקקתי אפילו לעבודות תוך מספר שעות וגם כאן התעלה על עצמו וסיים תוך הזמן שנתבקש תוך שמירה על רמות דיוק ועיצוב מעולות. אלכס עיצב עבורי אריזות בתחום המזון שם יש חשיבות לגודל גופן וכו' ואלכס שולט בנושא בצורה מעולה.
בקיצור – ממליץ בחום!
ערן קריאף, מנכ"ל הכול יבוא לבית בע"מ
אלכס שלום
אני מאחל לך הצלחה ומודה לך על השירות והמקצועיות אשר מביאים תוצאות יפות בעבודות שעשית עבורי. המשך כך, אנו תמיד אתך.
אבי גולן, מנכ"ל סקאי קונטרול, יבואנית שמן השף
הגרפיקה הממוחשבת בעידן המודרני בהחלט נהפכה לסוג של אמנות ונותנת אפשרויות בלתי מוגבלות לייצור של הקומפוזיציות הן מבחינה אמנותית והן מבחינה יישומית. אלכסנדר גרמן שולט באמנות הזאת באופן מושלם. דמיון של האומן משתלב בעבודותיו באופן אורגני עם המיומנות הטכנית הלא מתפשרת. האומן שולט מצוין בתורת הצבע, צורות, יודע לשלב את בלתי משתלב ומנצל לשם ההשגים האלו את היכולת השופעת של העיצוב המודרני. וכל זה הובא לרמה הטכנית המושלמת. את כל ההזמנות שלי ביצע אלכסנדר גרמן ללא דופי עם התחשבות בכל הרצונות שלי תוך כדי הוספת הפן האישי המבוסס על דמיונו וניסיונו. אני מאחל לאלכסנדר הרבה הצלחה, ולעצמי עד פגישות עם האומנות שלו.
פליקס סולומוניק, פסנתרן, מלחין, ד"ר למוסיקה
אלכס היקר, עבודה נהדרת במינימום זמן!!! נפלא לעבוד איתך כמו תמיד.
מורן כרמי, מנהלת יבוא, ספץ תעשיות בע"מ/ רוברטו פוד בע"מ
מר אלכס גרמן היה אחראי על העיצוב הגרפי של החוברת מנויים והפליירים של התזמורת הסימפונית אשדוד בשנים 2009-2012.
עיצובי החוברות והפליירים של אלכס בלטו בצורה יוצאת דופן ברמת העיצוב הגבוהה שלהם וסגנונם מבין העיצובים הגרפים השונים שבוצעו לתזמורת על ידי מעצבים גרפיים שונים במהלך תקופה של 20 שנה.
עבודתו של אלכס זכתה להערכה רבה בקרב הנהלת התזמורת בזכות חדשנותה, בהירות הטקסט והביצוע הססגוני שלה.
מרק סובולב, העורך המוסיקלי, התזמורת הסימפונית אשדוד
אלכס היקר,
תודה רבה על הפלייר הנפלא שהכנת עבורי. כשנתתי לך מספר תמונות וטקסט לא היה לי מושג איך הפלייר שלי צריך להראות, אך אתה כאילו ניחשת את רצוני וקראת את מחשבותיי. בתוך פרק זמן מאד קצר הפלייר היה מוכן בדיוק כמו שרציתי שהוא יהיה. יש לך אינטואיציה מדהימה וכשרון של אמן אמיתי.
ממליצה בחום לכולם, ובמיוחד לאנשי אמנות.
אירה שיראל, מוסיקאית, תרפיסטית במוסיקה ויוגה לילדים
לא הכרתי את אלכס ולא הגעתי דרך המלצות, אך התברר לי שהצ'נס שנתתי לו היה שווה, מאוד רציני, אחראי, יסודי, מבחינת זמינות וזמנים היה מדהים, איכות מעולה ואף נתן לי מעבר למה שסוכם, תודה ענקית והמשך הצלחה .
גלי חזקלוביץ‬‎, חברת bnpeace
אלכס, שלום וברכה!
נהננו מאוד לעבוד איתך. היה טוב לשמוע את המלצותיך והערותיך שנאמרו בטוב טעם ובחוש הומור. ראינו את המקצועיות והכישרון שלך בכל פרט ופרט. והעיקר התוצאה הייתה משביעת רצון ומרשימה מאוד. בנוסף תמיד עמדת בזמנים ועשית עבודה מהירה ויעילה. אנו מאחלים לך הצלחה רבה בהמשך.
מירי מכלין, חברת ירושלים לשומשום
Alex is a graphic designer I’m pleased to recommend. He grasps our needs and produces wonderful designs. When feedback is needed, new versions of a logo or any modifications, they are made quickly. We really appreciate Alex’s flexibility and efficiency. It’s great to work with someone creative and responsive.
Heidi Friedman, Project manager, Guild Enterprises
Современная компьютерная графика превратилась в полноценный вид искусства и даёт поистине неограниченные возможности создания композиций как чисто художественного, так и прикладного характера.
Александр Герман владеет этим искусством в полной мере. В его работах органично соединяются фантазия художника и техническое мастерство исполнения. Мастер прекрасно владеет цветом, формой, умеет сочетать как бы несочетаемое, используя неисчерпаемые возможности современного дизайна, и всё это доведено до технического совершенства.
Все мои заказы Александр выполнил безукоризненно, учтя мои пожелания и добавив своё, личностное, обусловленное его фантазией и опытом.
Вам, Александр, желаю удачи, а себе – новых творческих встреч с Вашим искусством.
Феликс Соломоник, Пианист, композитор, доктор музыки
Алекс Герман работал в отделе рекламы Ашдодского симфонического оркестра с 2009 по 2012 год.
Среди всех буклетов и флаеров, сделанных для оркестра разными графиками на протяжении 20 лет, работы Алекса заметно отличаются высоким вкусом дизайна. Ясность, новизна и красочное исполнение текста всегда высоко оценивалось руководством оркестра.
Марк Соболев, Музыкальный редактор Ашдодского симфонического оркестра

פניתי לאלכס לצורך עיצוב קטלוג. שירות מהיר ומקצועי ביותר. יצאנו עם קטלוג בזמן שיא, החברה גם באה אלינו לצלם את התמונות לקטלוג וגם ערכה את התמונות. הלקוחות שלי מרוצים מאד וכמובן שגם אני. תודה רבה!
איתן שמיר, גיא שיווק חלפים לתעשיה ולרכב בע"מ

קיבלתי עיצוב לוגו וקאבר לפייסבוק במחיר מצוין ושירות אדיב. עיצוב יפה ועבודה מהירה!
ראובן יעקובוב, R&R MEDIA