עיצוב לוגו

עבודות מיתוג עסקי ועיצוב סמלים מסחריים לחברות ועסקים, מותגים ומוצרים חדשים ושדרוג לוגואים קיימים. עיצוב ובניית לוגו מקצועי, חזק וזכיר המבטא באופן ברור וייחודי את הערכים הטמונים בו ומשקף את מהות העסק או המותג, עם רעיונות מגוונים וגימור ברמה גבוהה.


עיצוב לפרסום

עיצוב והכנה לדפוס של מודעות פרסום לעיתונות, שלטי חוצות, קטלוגים, פולדרים, פרוספקטים ומוצרי פרסום נוספים, המותאמים כולם לשפת המותג ולמסרים השיווקיים של החברה או המותג. לחברה ניסיון רב בהבעה לדפוס והכנת גרפיקה מותאמת דרישות ולמגבלות ההדפסה ששונות לכל עיתון או בית דפוס.


עיצוב אתרים

שירותי עיצוב ופיתוח לכל סוגי אתרי האינטרנט בהתאמה אישית. אחד הגורמים החשובים והעיקריים המשפיעים על מידת ההצלחה של אתר נעוצים בעיצובו. הוא משפיע באופן קריטי על השניות הראשונות בהם הגולש מחליט אם להמשיך לדפדף לעמוד אינטרנט אחר או להישאר ולקרוא את תוכן העמוד שאליו הגיע.


עיצוב דפי נחיתה

תכנון, עיצוב ובניית דפי נחיתה מותאמים לצרכי הקמפיין באינטרנט בשילוב טפסי התקשרות ואנימציית פלאש. אנו נכין דף נחיתה שילכוד את תשומת לב הגולש ויציג לו מוצר או שירות ספציפיים בצורה תמציתית עם תוכן מקצועי שמוביל את הגולש לפעולה.


עיצוב אריזות

עיצוב אריזות לכל סוגי המוצרים. כיום האריזה נתפסת על ידי הצרכן כחלק בלתי נפרד מהמוצר. יש לנו נסיון רב בעיצוב האריזות ובניית מיתוג למוצרים החל מעיצוב הלוגו ועד להבאה לדפוס של האריזה המוגמרת. אריזה שתימתג ותיבדל את המוצר ממתחריו ותעניק לו יחודיות ויתרון תחרותי משמעותי תוך כדי התחשבות במגבלות הדפוס ושמירה על כל התקנים.


עיצוב ניירת

עיצוב ניירת משרדית כגון: כרטיסי ביקור, מעטפות ונייר למכתבים. ניירת משרדית משמשת בעצם חלון הראווה של העסק שלכם ויש לה חשיבות רבה במיתוג העסק. כשהיא אחידה, בעלת אותו מרקם נייר, צבעים ולוגו, היא משדרת סדר וארגון ועוזרת בבניית תדמית של עסק מקצועי, רציני ומכובד.


עיצוב באנרים

עיצוב ובניית באנרים משפיעים ומניעים לפעולה בטכנולוגיית פלאש, בשילוב אנימציית פלאש ייחודיות ויצירתית. בשל ריבוי הבאנרים המציפים כיום את אתרי האינטרנט, יש חשיבות רבה לעיצוב באנר חזק ומעניין. כזה שיעורר סקרנות, יבליט את המוצר ויניע להקלקה!


עיצוב תערוכות

עיצוב ביתנים, עמדות מכירה וסטנדים לתערוכות. תערוכה יוצרת חוויה אצל הלקוח ולכן יש חשיבות למיתוג ועיצוב אטרקטיבי שימשוך את העוברים ושבים להיכנס לביתן תוך הענקת חוויה כלל חושית היוצרת הכירות עם המותג. בעיצוב תערוכות אנו מקפידים על יצירת רושם ויזואלי חזק, העברת המסר בצורה בולטת והעמדת המוצר במרכז הבמה תוך שמירת על הקו העיצובי של החברה.